Wyślij email

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Świat podłóg margo to:


• parkiety
• deski
• panele drewniane
• panele laminowane
lakiery do parkietu
• kleje do parkietu
• środki do czyszczenia i pielęgnacji podłógDeska barlinecka - Informacja ogólna - Barlinek
Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna. Doskonale łączy walory użytkowe i estetyczne drewna z łatwością montażu i renowacji. Deska barlinecka zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiada zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana.

Wszystkie składniki użyte przy jej produkcji spełniają najostrzejsze normy ekologiczne. Podłogę można bez obaw układać w sypialniach, pokojach dziecięcych i przedszkolach.

Deska barlinecka - to trzy warstwy naturalnego drewna i aż siedem warstw ochronnych lakieru:

   1. Dwie warstwy lakieru nawierzchniowego utwardzonego promieniami UV (lakier ceramiczny)
   2. Trzy warstwy akrylowego lakieru podkładowego utwardzonego promieniami UV
   3. Szpachla akrylowa utwardzana promieniami UV
   4. Warstwa gruntująca utwardzana promieniami UV
   5. Warstwa licowa (3,5 mm), drewno krajowe i egzotyczne
   6. Warstwa środkowa poprzeczna (8 mm), drewno iglaste
   7. Warstwa dolna (3,5 mm), drewno iglaste

Deska barlinecka składa się z trzech warstw drewna naturalnego trwale połączonego ekologiczną spoiną klejową. Warstwy dolna i środkowa zbudowane są z drewna iglastego i mają odpowiednio 3,5 mm i 8 mm, natomiast licową tworzy szlachetne drewno, o grubości 3,5 mm. Warstwa dekoracyjna wyrobu jest wyszlifowana i może być siedmiokrotnie pokryta lakierem UV (w różnych opcjach połysku), olejowana z zachowaniem naturalnej barwy drewna lub podbarwieniem na biało. Po latach użytkowania, można ją poddać renowacji poprzez szlifowanie i na przykład powtórne lakierowanie.
Oferta deski barlineckiej obejmuje cztery zróżnicowane serie:

    * Senses  - łączą w sobie 3 silne trendy współczesnego designu: duży rozmiar, stonowaną kolorystykę oraz naturalność prawdziwego drewna.Oszczędna forma i dopracowane detale, to kwintesencja najlepszego wzornictwa, która sprawia, że te podłogi  będą ozdobą luksusowego wnętrza dzisiaj oraz w przyszłości
    * Pure-
    * Decor - Kolekcja Decor opiera się na najnowszych trendach kolorystycznych. Odpowiednia dla ceniących sobie nowoczesny design połączony z oryginalną kolorystyką. Podłoga serii Decor to idealne rozwiązanie dla lubiących awangardę.
    * Life - wykończona siedmioma warstwami nakładanego fabrycznie lakieru UV. Wysokiej klasy trójwarstwowa podłoga wykonana z naturalnego drewna w atrakcyjnej cenie. Dobra propozycja dla ludzi młodych, którzy swoją oryginalność i fantazje wyrażają poprzez zamiłowanie do przedmiotów ekologicznych i zdrowych, a przy tym po prostu ładnych.
     *Smaki Życia - kolekcja 3-warstwowych (deska barlinecka), w których wyjątkowy nacisk położono na efektowny design. Drewno dębu i jesionu jest szczotkowane i barwione na najmodniejsze odcienie, m.in. czekoladowy brąz czy kremową biel.

Klasyfikacja deski barlineckiej ze względu na rodzaj warstwy wierzchniej:

  
    * SELECT - łagodnie zarysowana zmienność odcieni i pociągający urok nieregularnego rysunku drewna to wyjątkowo harmonijna kompozycja. Piękno i szlachetność natury dodatkowo podkreślają niewielkie sęki. Szukasz podłogi, która jest kwintesencją gustownego wnętrza? To dla Ciebie są deski klasy SELECT.
    * FAMILY - pełna paleta barw, wyrazisty i bogaty rysunek drewna, tworzące niezwykle harmonijne wzory. Cały urok naturalnego drewna - doskonale komponujący się na powierzchni podłogi i wzbogacony o średniej wielkości sęki. Lubisz niezobowiązujący styl i ponadczasowe piękno? Zdecyduj się na deski FAMILY, które staną się prawdziwą ozdobą Twojego domu.

Deska barlinecka jest produkowana w następujących odmianach:

    * jednolamelowa - najszersza jednolamelowa deska dostępna na rynku - bez podziału lica na widoczne rzędy klepek (lamelek)
    * trzylamelowa - najczęściej wybierana przez Klientów, z trzema rzędami klepek na szerokość deskiźródło: www.barlinek.com.pl
Świat Podłóg - Margo


ul Ostrobramska 126 lok. U13
04-026 Warszawa


           


Strona główna | Oferta | Sklep Internetowy | Pomoc | Kontakt